Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 23 października 2023

,,Strzępki życia" Merlin Sheldrake

,,Strzępki życia" to ciekawa propozycja.


Nie każdemu tego typu publikacja musi przypaść do gustu i spełnić jego czytelnicze wymagania. Na pewno nie jest to pozycja,, którą można poczytać sobie w ramach relaksu jak szybki romans, który uprzyjemni nam trudny dzień. ,,Strzępki życia" Merlina Sheldrake'a to wydanie, które skupia się na pokazaniu tego, jaki dokładnie wpływ mają grzyby na życie ludzi i nie tylko.

W tym wydaniu zagraniczny twórca skupia się przede wszystkim na grzybach i widać jego pasję, dzięki której ta propozycja skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych jej tematyką. Wszystkie działów są bardzo obszernie omówione. Jest to bardzo obszerne wydanie, które wykazuje, że nie na wszystko możemy mieć wpływ.  Dodatkowo tematyka tej lektury jest naprawdę niecodzienna.

,,Strzępki życia" Merlina Sheldrake'a to nowość wydawnicza, która porusza bardzo ważne tematy. Nie jest to typowo naukowa pozycja. Autor posługuje się bardzo przystępnym językiem, dzięki czemu treść jest dostępna także dla odbiorcy, który wcześniej nie interesował się tą tematyką. Z olbrzymim zainteresowaniem sięgnęłam po tę pozycję.1 komentarz: