Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 24 października 2023

,,Brutalne zakończenia" Jessica HawkinsJessica Hawkins napisała już kilka historii. Wcześniej zwróciłam uwagę na to nazwisko na polskim rynku wydawniczym. Z tego też powodu bardzo ucieszyłam się z informacji, gdy zauważyłam, że ,,Brutalne zakończenia" pojawiły się w zapowiedziach na stronie wydawnictwa Kobiecego. Nie mogłam przejść obojętnie obok tej propozycji i już niebawem zapoznawałam się z drugą dla mnie historią napisaną przez tę pisarkę. ,,Brutalne zakończenia" Jessici Hawkins stanowią drugi tom serii. 

W pierwszej części miała miejsce śmierć matki głównej bohaterki. Bardzo szybko udało się znaleźć obejrzanego, a on musiał ratować się swoim zniknięciem. Do tego już wtedy odbiorca miał możliwość poznania obu braci. Obecnie Natalia miała wyjść za mąż za Cristiano. Diego jednak niekoniecznie chciał się na to zgodzić. Czy kobiecie udało się poznać prawdę na temat tego, kto był odpowiedzialny za zabójstwo jej matki?

,,Brutalne zakończenia" Jessici Hawkins są  lekturą, w której już od samego początku sporo się dzieje. Autorka stworzyła historię z ciekawą fabułą, w której nie brakuje namiętności, ale też innych uczuć, czy emocji. Myślę, że właśnie z tego powodu ten cykl zyskuje tak wierne grono zadowolonych czytelniczek. Ja także z całą pewnością się do niego zaliczam, gdyż seria jest świetną propozycją. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę lekturę. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl 

4 komentarze:

 1. Czy to dwutomowa seria? Czy będzie ciąg dalszy? Jak dla.mnie całość brzmi ciekawie więc rozejrzeć się za tymi książkami

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że warto się skusić. Muszę rozejrzeć się za pierwszą częścią.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna ta okładka nawet, jestem ciekawa tej serii ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nadal nie znalazłam odpowiedniego romansu do mnie, nie przekonała mnie ta okładka i opis też nie, więc chyba sobie podaruje. Kinga

  OdpowiedzUsuń