Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 19 listopada 2023

,,Kupa faktów o smrodzie, czyli co i dlaczego ludziom cuchnie, trąci i zalatuje" Edward Kay, Mike Shiell

 ,,Kupa fantów o smrodzie" to świetna propozycja.

,,Kupa faktów o smrodzie, czyli co i dlaczego ludziom cuchnie, trąci i zalatuje" Edwarda Kay'a jest jedną z publikacji, która bez wątpienia porusza tematykę, która nadal jest zagadnieniem tabu. Już od samego początku można dowiadywać się więcej o smrodzie. Co ważne, całość jest napisana w bardzo lekkim i humorystycznym stylu. Tę lekturę dopełniają ilustracje, które są naprawdę różnorodne i świetnie przygotowane. Bez wątpienia ,,Kupa faktów o smrodzie, czyli co i dlaczego ludziom cuchnie, trąci i zalatuje" jest interesującym wydaniem nie tylko dla dzieci.

Niewątpliwie ,,Kupa faktów o smrodzie, czyli co i dlaczego ludziom cuchnie, trąci i zalatuje" Edwarda Kay'a zawiera mnóstwo ciekawostek nie tylko ze świata zwierząt, ale także też ludzi. To prawdziwa wyprawa do świata smrodu, która dzięki autorowi napisana jest w naprawdę przystępny sposób i dodatkowo porusza ciekawe zagadnienia przeplatane kolorowymi ilustracjami. Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

2 komentarze:

  1. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

    OdpowiedzUsuń