Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 20 listopada 2023

,,Wyrok" Christina Dalcher

,,Wyrok" to zachwycająca propozycja.

Na polskim rynku stosunkowo niedawno ukazał się ,,Wyrok". Fabularnie zapowiadał się naprawdę bardzo ciekawie, więc postanowiłam się na nią skusić. Jest to książka, która porusza ważny temat, jakim jest kara śmierci, co na pewno wychodzi na plus, Christina Dalcher stworzyła powieść, po którą warto sięgnąć, jeśli lubicie niebanalne historie. O czym jest ,,Wyrok"?

Christina Dalcher stworzyła książkę, w której prokuratorowi zależało na tym, by kara śmierci została wykluczona. Zanim jednak by do tego doszło jedna z osób została na nią skazana, a niebawem okazało się, że w sprawie podejrzanym i skazanym mógł być ktoś winny? Jak zakończyła się ta sprawa, w której kara śmierci odgrywa ważną rolę?

Nie da się ukryć, że pomysł na fabułę na pewno był nowatorski.  Nie jest to najlepsza powieść z tego gatunku, z którą miałam okazję się zapoznać, ale na pewno plasuje się gdzieś ku górze. Motywy bez wątpienia są zaskakujące, a styl autorki sprawia, że ,,Wyrok" jest wydaniem, które czyta się naprawdę sprawnie. 


 Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


2 komentarze:

  1. Podoba mi się możliwość zapoznawania się z kolejnymi stronami tej lektury.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi bardzo ciekawie, będę miała na uwadze

    OdpowiedzUsuń