Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 9 listopada 2023

,,My dark Romeo" Parker S. Huntingon, L.J. Shen

,,My dark Romeo" opiera się na znanej historii.


Muszę przyznać, że doskonałe pióro L. J. Shen i Parker S. Huntingon wpływa na to, że książkę czyta się naprawdę sprawnie. Autorki potrafią zaczarować słowem i wprowadzić czytelnika w świat bohaterów w taki sposób, że nie sposób oderwać się od kolejnych rozdziałów. Będzie się działo i to niemało! Pomysł na fabułę tej lektury okazał się naprawdę genialny.

Sporo osób zna historię Romeo i Julii, która lata temu została stworzona przez Szekspira. Teraz ,,My dark Romeo" Parker S. Huntingon i L.J. Shen został stworzony na podstawie przeciwieństw. Romeo pragnął tego, by Julia nie związała się z jego rywalem. Z kolei ona miała na celu to, by się na nim zemścić. Czy obojgu udało się je osiągnąć?


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu. 

6 komentarzy:

 1. Nieszczęśliwą miłość członków zwaśnionych rodzin zna chyba każdy. ,,My dark Romeo" komplikuje sytuacje może trochę uwspółcześniając... chętnie przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka na relaks jesienną porą, nieco inaczej przebiegająca znana wszystkim historia. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 3. Akurat Romek i Julka jakoś mi nigdy nie podchodzili. Może w tej wersji będą bardziej strawni 😜

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię znane historie opowiedziane na nowo, po przeczytaniu retellingu chętnie wracam do oryginału

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka może nie dla mnie, ale na pewno znajdzie swoje fanki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Na długie wieczory idealna. Dawno nie sięgałam po książki

  OdpowiedzUsuń