Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 10 listopada 2023

,,Poznałem Cię w piekle" Ada Tulińska

 ,,Poznałem Cię w piekle" wciąga od samego początku.

Nie da się ukryć, że Ada Tulińska to niekwestionowana wybitna postać w świecie lietratury kobiecej. Pewnie też z tego powodu nie mogę doczekać się jej kolejnych powieści. Nie inaczej było w przypadku tej wydanej przez wydawnictwo Amare. ,,Poznałem Cię w piekle" to pierwsza część nowego cyklu, którego kontynuacji mam nadzieję, doczekamy się szybciej, niż później. O czym właściwie jest ta powieść?

Anastazja wychowywana teoretycznie pod kloszem skrywa więcej tajemnic, niż niejeden człowiek. Po rozstaniu z ojcem jej matka związała się z politykiem, który obecnie robi coraz większą karierę. Przykładna rodzinka, przynajmniej na zewnątrz. Nastka postanawia jednak w miarę możliwości wyrwać się z tego środowiska. Zaczyna pracę w klubie, którego właścicielem jest ,,Igła". Sebastian to zdecydowanie niepokorny typ, który raz obranej zemsty nie odpuszcza bez jej wykonania. 

Ada Tulińska zabiera nas w świat porachunków i tego, że nie wszystko jest takie, jak prezentuje się na pierwszy rzut oka. Przy okazji pisania tego wpisu dowiedziałam się także, że ,,Igła" to jeden z bohaterów innej serii Tulińskiej - ,,W ciemności". Choć czytałam ją lata temu, jakoś nie skojarzyłam tego faktu. Nie mogę za to doczekać się, co przygotuje dla Anastazji w kolejnej części. W końcu dwa lata szybko miną...

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

1 komentarz: