Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 8 listopada 2023

,,Wielkie idee dla zabieganych" Jonny Thomson

,,Wielkie idee dla zabieganych" to mała książeczka.


Publikacja została podzielona na duże rozdziały. Dane zagadnienie jest bardzo krótko opisane, dosłownie na kilku stronach. Wydanie jest mniejsze od standardowego, czcionka duża, więc czyta się naprawdę ekspresowo. Atutem też jest to, że dane zagadnienia można czytać w dowolnej kolejności. Autor pokusił się o przywołanie znanych osób i poruszanych przez nich zagadnień. Poręczny format sprawia, że z powodzeniem można nosić tę książkę ze sobą i czytać wybrane fragmenty.

,,Wielkie idee dla zabieganych" Jonny'ego Thomsona to pozycja dla szerokiego grona odbiorców dzięki wielu poruszanym tematom. Na pewno nie można odmówić jej szerokiego zakresu tematyki, więc tym bardziej warto skusić się na to wydanie bo każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie super sprawa także w roli prezentu na różne okazje.  

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

1 komentarz: