Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 30 listopada 2023

,,O jeden urok za daleko" Ludka Skrzydlewska

     ,,O jeden urok za daleko" to genialna kontynuacja ,,Do zakochania jeden urok". Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Nie da się ukryć, że Ludka Skrzydlewska kojarzona jest raczej z erotykami. Tymczasem, zaskoczenie. ,,Do zakochania jeden urok" to powieść obyczajowa z wątkiem fantastycznym i romansem w tle. Do tej pory miałam okazję zapoznać się z jej innymi wydaniami i na żadnym się jeszcze nie zawiodłam. Także między innymi dlatego postanowiłam skusić się na tę niebanalną w wykonaniu autorki lekturę. Ludka Skrzydlewska wtedy również zawładnęła moim czasem, więc już teraz rekomenduję zaplanowanie sobie i zarezerwowanie odpowiedniej ilości wolnego czasu na kontynuację, jaką jest ,,O jeden urok za daleko".

Choć książka jest dość obszerna, serdecznie polecam. Warto z cyklem zapoznawać się zgodnie z kolejnością jego wydawania, by niczego nie pominąć. Już w pierwszej części nie można było narzekać na nudę, a teraz to wydanie można czytać również jako oddzielną całość. Willow chciała stać się jeszcze bardziej samodzielna i z tego względu wyprowadziła się z domu. Nie przewidziała jednak tego, że jej nowy sąsiad będzie nienawidził czarownice, a wyzwany przez  nią fae nie do końca zrealizuje zaplanowane przez nią zadanie.

Sięganie po twórczość rodzimych autorów jest szansą na odkrycie właśnie takich pisarek jak Ludka Skrzydlewska. Autorka zaskakuje mnie różnorodnością gatunków, w których naprawdę bardzo dobrze się odnajduje. Nie inaczej jest w tym przypadku. ,,O jeden urok za daleko" jest taką publikacją, na którą już na samym początku warto zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu. Nie sposób nie chcieć poznać jej zakończenia w jak najkrótszym czasie. Tak też zrobiłam i nie żałuję, że podjęłam właśnie taką decyzję. Zapoznawanie się z ciekawym wydaniem pozwala oderwać się od dnia codziennego i w tym przypadku przenieść się do fantastyczno-romansowego świata.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

5 komentarzy:

 1. o proszę cóż za zaskoczenie dla fanów publicystki od literatury dla dorosłych autorka wydaje książkę obyczajową z wątkiem fantastycznym.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam tej autorki, nie znam tej książki. Trzeba to będzie zmienić!

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie kojarzę tę autorkę z romansami, erotykami. A tu proszę, inna odsłona

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam ani autorki, ani tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

  OdpowiedzUsuń