Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 1 grudnia 2023

,,Elon Musk" Walter Isaacson

 ,,Elon Musk" to bardzo obszerne wydanie.


,,Elon Musk" Waltera Isaacsona to bardzo obszerne wydanie, na które należy przygotować sobie wiele godzin. Jest to książka i historia szczególna z tego względu, że Elon Musk jest odpowiedzialny choćby za stworzenie PayPala, o czym do tej pory np. nie miałam pojęcia. Książka jest naprawdę interesująca, a przy tym niezwykle obszerna. Z całą pewnością przypadnie do gustu osobom, które chcą dowiedzieć się, kim jest Elon Musk. Z całą pewnością nie będzie to czas stracony. 

Walter Isaacson w celu napisania najnowszej biografii najbogatszego człowieka na Ziemi spędził z nim oraz z jego rodziną dwa lata życia. Dzięki temu jeszcze dokładniej mógł poznać samego mężczyznę oraz dowiedzieć się, jak wyglądała jego przeszłość oraz tego, jakie pobudki kierują nim po dziś dzień. Elon Musk beż wątpienia jest nietuzinkową postacią, o której można sporo dowiedzieć się dzięki zapoznaniu się z tą biografią.

3 komentarze:

  1. Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę recenzję, ponieważ już od dawna szukam ciekawej książki o sukcesie do przeczytania. Twój wpis zachęcił mnie do tego, aby sięgnąć po tę pozycję, dlatego w najbliższym czasie na pewno ją zamówię.

    OdpowiedzUsuń
  2. Genialne wydanie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie przepadam niestety za biografiami, ale polecę szwagrowi, to jego działka

    OdpowiedzUsuń