Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 17 listopada 2023

,,Romans nad jeziorem Como" Edyta Folwarska

 ,,Romans nad jeziorem Como" to lektura na wolny czas.


Z przyjemnością stawiam na ulubione nazwiska na polskim rynku wydawniczym, więc tym razem nie mogło też być inaczej. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że miałam okazję zapoznać się z tą powieścią. Jest to typowo lekka lektura na jedno wolne popołudnie. O czym jest ,,Romans nad jeziorem Como" Edyty Folwarskiej? Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że ta książka polskiej autorki zwraca uwagę na bardzo ważny temat w obecnych czasach. 

W powieści ,,Romans nad jeziorem Como" Edyty Folwarskiej głównymi bohaterami są Ania i Alessandro, którzy mieli okazję poznać się we Włoszech, do których kobieta się przeprowadziła. Ania nie do końca wiedziała, jakie zamiary ma względem mężczyzna. Bez wątpienia to wydanie spodoba się miłośnikom romantycznych historii. 

Pozycja została zakwalifikowana do literatury obyczajowej i została napisana w bardzo lekki sposób. Czytelnicy na pewno nie będą mogli się już doczekać kolejnych stron tego wydania, gdyż można się z nim zapoznać z naprawdę sporym zainteresowaniem odbiorców. Bez wątpienia ,,Romans nad jeziorem Como" Edyty Folwarskiej jest jednym z tych wydań polskich twórców, na które można przeznaczyć swój wolny czas. 

 Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.
6 komentarzy:

 1. Taka lekka lekturka to fajna odskocznia po ciężkim dniu

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię lekkie lektury i obyczajowe bo mnie nie męczą, a dają spokój.

  OdpowiedzUsuń
 3. Idealna lekka lektura na relaksacyjne popołudnie. Dziękuję za recenzję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak romans to we Włoszech, całkiem przyjemnie :-) U nich na pewno jest cieplej...

  OdpowiedzUsuń
 5. Twórczości autorki jeszcze nie znam, ale chętnie sięgnęłabym po taką lekką, romantyczną lekturę i włoski klimat w tle.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brzmi bardzo ciekawie, będę miała na uwadze

  OdpowiedzUsuń