Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 16 listopada 2023

,,Róża Napoleona" Jacobine Van den Hoek

,,Róża Napoleona" zachwyca.

Zapoznawanie się z powieściami historycznymi, w których główną rolę odgrywa prawdziwa postać zawsze jest ciekawym przeżyciem. Nie inaczej jest z postacią Napoleona. Nie mogłam przejść obojętnie obok wydania, jakim jest ,,Róża Napoleona" Jacobine Van den Hoek. Jest to obszerna publikacja, więc jej przeczytanie dobrze jest rozłożyć sobie na kilka dni. Na pewno okażą się bardzo przyjemne pod względem zapoznawania się z tak ciekawym wydaniem.

,,Róża Napoleona" Jacobine Van den Hoek skupia się na życiu Józefiny, która samotnie musiała wychowywać dzieci. Następnie miała miejsce rewolucja francuska, a kobieta miała zostać stracona. Jej losy przecięły się jednak z Napoleonem Bonaparte. Czy miał uchronić ją od końca?

Niewątpliwie ,,Róża Napoleona" Jacobine Van den Hoek jest obszerną, ale bardzo rzetelną publikacją, na którą warto zwrócić uwagę w trakcie wolnych dni. Dzięki sfabularyzowaniu życia Napoleona całość czyta się jeszcze świetniej. Powieść historyczna powinna być również wciągająca i ta także taka jest.

 Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


1 komentarz: