Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 23 grudnia 2023

,,Cyngielki, gwardzistki, terrorystki" Michał Wójcik

  ,,Cyngielki, gwardzistki, terrorystki" Michała Wójcika to naprawdę ważna lektura. Z ostatnio wydanych na naszym rodzimym rynku książek na uwagę zasługują ,,Polki, które zabijały dla sprawy" Michała Wójcika. To świadectwo bohaterstwa, oddania Ojczyźnie i sprawie. Uważam, że tego typu wydania są naprawdę niezbędne w czytelniczym planie dnia. Dzięki nim w jeszcze większym stopniu można docenić te, o których zdecydowanie za mało się mówi. To także kobiety brały udział w wojnach, bitwach i zamieszkach narażając swoje życie na równi z mężczyznami.

,,Cyngielki, gwardzistki, terrorystki" Michała Wójcika to jedna z propozycji, które wydane zostały w sztywnej oprawie. Całość napisana jest w bardzo przystępny sposób. Dzięki tej lekturze zdecydowanie większą uwagę można zwrócić na te, które z narażeniem swojego życia sięgały po taką broń, która znajdowała się w ich zasięgu. Ta publikacja jest świadectwem tego, iż kobiety także podejmowały się działań związanych z narażeniem życia w momencie, gdy okazywało się to niezbędne.

2 komentarze:

  1. Chętnie bym przeczytała. Książki tej autorki zaciekawiły mnie

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze nie miałam okazji czytać tej pozycji

    OdpowiedzUsuń