Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 13 grudnia 2023

,,Lekarze od zabijania" Joanna Lamparska


,,Lekarze od zabijania" Joanny Lamparskiej jest jedną z propozycji, która skupia się na medycznej gwardii Hitlera, czyli osobach, które były odpowiedzialne za zabijanie ludzi w różnych obozach koncentracyjnych. Książka skupia się na różnych płaszczyznach, w których można było mieć pewność związaną z tym, że ludzie działali na cześć Wodza.

Lektura napisana przez polską pisarkę jest pełna napięcia i skupia się na faktach, które są niewygodne i przykre ze względu na to, że skupiają się na prześladowaniu niewinnych ludzi w okresie wojny.

 

3 komentarze:

  1. Coś strasznego, ale warto znać historię <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawa. Chętnie przeczytam ta książkę

    OdpowiedzUsuń
  3. Okrutna historia, jednak w tej chwili nie zdecydowałabym się na taką lekturę. Pozostaję w klimacie świątecznym przynajmniej do nowego roku.

    OdpowiedzUsuń