Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 15 grudnia 2023

,,Skrzydłowy" Anne Marie

 


Bywają takie książki, od których trudno oderwać się po przeczytaniu pierwszych stron. W ostatnim czasie w moim przypadku zalicza się do nich z pewnością ,,Skrzydłowy". Choć było to moje trzecie spotkanie z twórczością Autorki, jestem przekonana, że nie ostatnie. Anne Marie pokazuje wybranie bardziej pożądanej drogi.

Dla Piotrka liczyło się spokojne, zadowalające go życie oraz Sokoły, w których miał okazję się realizować. Nie wszystko jednak miało dziać die zgodnie z tym, co zostało zaplanowane, gdyż nie zawsze w życiu każdego człowieka pojawiają się wyłącznie sprzyjające mu osoby.

Dobrze wykreowani bohaterowie, stawanie na rozdrożu. Za każdym razem z olbrzymim zainteresowaniem zagłębiam się w tego typu historie, które okazują się naprawdę wciągające od samego początku. Na uwagę zasługuje także genialne poprowadzenie fabuły.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu. 

4 komentarze:

 1. Mogłabyś w przyszłości zdradzać ciut więcej elementów fabuły, żeby łatwiej było mi stwierdzić, czy to książka dla mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam twórczości tej autorki i jakoś teraz mnie do takich książek nie ciągnie 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdy książka wciaga bez reszy od pierwszych stron, a po ostatniej stronie jest żal że to koniec to chyba najlepsze z najlepszych

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie po nią sięgnę w wolnym czasie

  OdpowiedzUsuń