Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 2 grudnia 2023

,,Narysuj swoje uczucia" Rukmini Poddar

 ,,Narysuj swoje uczucia" to wydanie kreatywne.


Wychodzę z założenia, że niezależnie od tego, czy ma się własne dzieci, czy też pracuje w placówkach oświatowych lub współpracuje z dziećmi i młodzieżą, bardzo ważne jest rozumienie własnych emocji. Pomocą w tym zakresie będzie zapoznanie się z lekturą pt. ,,Narysuj swoje uczucia" Rukmini Poddar. Publikacja została napisana bardzo przystępnym językiem, co jest jej dodatkowym atutem. Warto mieć na uwadze wydania, które przekazują konkretne wartości, a ta propozycja dodatkowo jest bardzo kreatywna i skupia się na emocjach konkretnego odbiorcy.

Wszelkie pomysły na prezent są super i przyjmuję z otwartymi ramionami. Nie chcę w kółko kupować tego samego, gdy udaję się do kogoś w gości. Nie muszę stawiać na sprawdzone propozycje, gdyż powstają lub istnieją już firmy, które potrafią stworzyć naprawdę ciekawe, kreatywne i nietypowe rzeczy. Już wcześniej zwróciłam uwagę na ,,Narysuj swoje uczucia" Rukmini Poddar. Jest to świetna okazja do tego, by w dowolnym wieku w niespiesznym tempie móc skupić się na własnych emocjach.

3 komentarze:

  1. Lubię te pozycje, które mają wartość jeśli chodzi o rozwój osobisty i psychoedukację. W dzisiejszych czasach dużo osób zmaga się z przewlekłym stresem - czasami jest to spowodowane pracą, a czasami ciężką sytuacją życiową. Fajnie, że powstają takie wydania, które pomogą zmierzyć się z własnymi emocjami. Dziękuję Ci za tą recenzję i polecenie! Pozycja jak najbardziej godna uwagi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi bardzo ciekawie, będę miała na uwadze

    OdpowiedzUsuń