Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 20 stycznia 2024

,,Argylle" Elly Conway


Zapoznawanie się z powieściami szpiegowskimi zawsze dostarcza mi sporo satysfakcji. Kluczowe w takiej sytuacji jest zwrócenie uwagi również na to, by fabularnie zapowiadała się naprawdę zajmująco. Z tego też powodu postanowiłam skusić się na ,,Argylle" Elly Conway. Już od pierwszych stron lektury tej czytelniczej propozycji zaczęłam utwierdzać się w przekonaniu, że był to naprawdę bardzo dobry literacki wybór.

,,Argylle" Elly Conway jest jedną z lektur, z którymi udało mi się zapoznać w ostatnim czasie. Cieszę się, że postanowiłam skusić się na tę lekturę, gdyż okazała się naprawdę zajmującym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Thriller szpiegowski jest gatunkiem, z którym nie zapoznaję się zbyt często, więc chętnie to zmieniłam. Dzięki temu szpiegowskiemu wydaniu odbiorca ma okazję przenieść się w różne zakątki świata. 

Na zakończenie warto wspomnieć również o tym, że już niebawem na podstawie książki ,,Argylle" Elly Conway premierę będzie miał także film.


1 komentarz:

  1. Ta książka przykuła mój wzrok kilka dni temu i w sumie nie wiem jeszcze czy się na nią skuszę. Z tego co piszesz to raczej nie moje klimaty.

    OdpowiedzUsuń