Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 24 stycznia 2024

,,To coś w śniegu" Sean Adams

 


Zatopienie się w wolny dzień w dość szybką lekturę w tym okresie i przez kolejnych kilka miesięcy stanie się coraz bardziej popularne. W związku z tym ponownie wyszukuję lektur, w których można się zaczytać przez cały rok, a szczególnie w te zimowe dni. Jedną z takich nowości jest wydanie, z którym miałam okazji zapoznać się z w ostatnim czasie.

,,To coś w śniegu" Seana Adamsa jest wydaniem, w którym nie  wszystko jest tak oczywiste, jak można by się tego spodziewać. Pilnowanie budynku na Biegunie Północnym i zakaz wychodzenia na zewnątrz sprawiają, że tak naprawdę nie do końca można zawierzyć temu, co uznaje się za fakt.

Ten tytuł jest niebanalnym literackim  wydaniem. Dodatkowo na uwagę zasługuje bardzo przystępny styl. Niebanalna fabuła również jest ważnym punktem tej czytelniczej propozycji. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się się tę książkę. ,,To coś w śniegu" Seana Adamsa bez wątpienia jest nieszablonowe pod względem treści. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję dziękuję wydawnictwu Harper Collins. 

1 komentarz: