Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 8 lutego 2024

,,Praca z cieniem" Keila Shaheen

,,Praca z cieniem" Keili Shaheen to wartościowy interaktywny poradnik. 


Z zadowoleniem i pewnością, że będzie to zajmujący poradnik postanowiłam mieć na uwadze wydanie ,,Praca z cieniem" Keila Shaheen. Bylam przekonana o tym, że milion osób nie może się mylić. Z tego też względu z dużym zainteresowaniem stopniowo zagłębiałam się w kolejne strony tego dziennika. Jego zadaniem jest sprawienie, by konkretny odbiorca mógł walczyć ze swoimi cieniami z przeszłości.

Czym mogą być tytułowe cienie? Niewątpliwie mogą to być zarówno lęki, to, czego się boimy, jak również niemiłe wspomnienia z dzieciństwa i przeszłości. Dla każdego tytułowe cienie mogą oznaczać coś innego. ,,Praca z cieniem" Keili Shaheen jako książka poruszająca konkretne zagadnienia skierowana jest przede wszystkim do osób, które chcą podjąć próbę rozprawienia się ze swoją przeszłością.

,,Praca z cieniem" Keili Shaheen jest utrzymana w biało-czarnej kolorystyce. Nie brakuje zadań, które należy wykonać. Podział na 4 części sprawia, że odbiorca ma pewność odnośnie do tego, czego może spodziewać się na konkretnych stronach.


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


 

5 komentarzy:

 1. Zapowiada się świetnie. Jeszcze tego typu poradnika nie spotkałam

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo interesująca publikacja. Sama sobie też ją kupię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi interesująco. Mogłabym poczytać ten poradnik

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę że będzie mi się podobać. Chętnie przeczytam

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi bardzo ciekawie, będę miała na uwadze

  OdpowiedzUsuń