Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 4 lutego 2024

,,Żony mundurowych" Magdalena Majcher


 

Magdalena Majcher dała się poznać odbiorcom z powieści obyczajowych. Od pewnego czasu słynie jednak z historii z gatunku True crime, w których prawdziwą zbrodnie wsadza w fabularne ramy. Ostatnio jednak ukazała się jej zupełnie inna książka. ,,Żony mundurowych" to zbiór historii, wywiadów z żonami, córkami i krewnymi mundurowych. Nie możecie przejść obok niej obojętnie!

Jak przyznaje sama autorka jej mąż jest policjantem. Nigdy nie wie, kiedy wydarzy się coś niespodziewanego. Nie wiedzą tego też rozmówczynie Magdaleny Majcher. Większość z nich wybiera anonimowość, nawet jeśli partner nie pracuje już służbowo. Nie opowiadają znajomym o tym, czym się zajmuje. Nigdy nie wiadomo, kiedy oskarżony wyjdzie na wolność. Nie zamieszczają zdjęć dzieci. Żyją w niepewności. Choć nie zawsze.

Historie są dłuższe i krótsze. Możemy przeczytać o współżyciu z policjantem z perspektywy żony, ale i córki. To ciekawe doświadczenie. Książka nie jest szczególnie gruba, ale kartki nasycone są emocjami. Strachu, niepewności, obaw. Ciekawa jestem, czy to lektura, po którą masz ochotę sięgnąć. Koniecznie daj znać!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Pascal.

2 komentarze:

  1. Bardzo lubię książki tej autorki, więc zapewne przeczytam również i tę.

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie przeczytam. Nie słyszałam tego tytułu

    OdpowiedzUsuń