Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 16 lutego 2024

,,Wyspa kości" Nicole Fiorina

,,Wyspa kości" Nicole Fiorinz to drugi tom serii. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.


Od prawie kilkunastu lat uwielbiam zapoznawać się z kolejnymi wydaniami, w których nie brakuje miłości. Z tego też względu postanowiłam zapoznać się z tą lekturą. ,,Wyspa kości" Nicole Fioriny liczy ponad 700 stron! Dodatkowo jest to drugi tom serii zagranicznej pisarki. Już od samego początku byłam świadoma tego, że na zapoznanie się także ze wciągającymi lekturami potrzeba sporo czasu. Tak też stało się w tym przypadku, kiedy to propozycja ,,Wyspa kości" Nicole Fioriny umilała mi kolejne dni i wieczory. 

Uwielbiam sięgać po kolejne wydania, w których nie wszystko jest oczywiste od samego początku. Z tego też względu historia Adory, której głównym zadaniem było zdjęcie klątwy, przez którą jej matka zapadła w śpiączkę, tak przypadło mi do gustu. Jeśli do tego dodało się także pojawienie się mężczyzny o imieniu Stone, tajemnice, przytaczanie przeszłości, już od początku byłam przekonana o tym, że ,,Wyspa kości" Nicole Fioriny jest jednym z tych wydań, których lektura pochłania mnie bez reszty.

,,Wyspa kości" Nicole Fioriny jest bardzo obszerną, mroczną romansowo propozycją, na którą dodatkowo idealnie będzie zaplanować sobie odpowiednią ilość czasu. Ja właśnie tak zrobiłam i nie żałuję. Książka stanowi drugi tom serii zagranicznej pisarki. Nie ma żadnego problemu z zapoznaniem się z jej poprzednikiem, gdyż on także jest wydany i dostępny na polskim rynku wydawniczym. 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

2 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam o tej książce, zapowiada się interesująco. Będę miała na uwadze ten tytuł.

    OdpowiedzUsuń