Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 20 lutego 2024

,,Brutalne triumfy" Jessica HawkinsJessica Hawkins napisała już kilka historii. Wcześniej zwróciłam uwagę na to nazwisko na polskim rynku wydawniczym. Z tego też powodu bardzo ucieszyłam się z informacji, gdy zauważyłam, że ,,Brutalne triumfy" pojawiły się w zapowiedziach na stronie wydawnictwa Kobiecego. Nie mogłam przejść obojętnie obok tej propozycji i już niebawem zapoznawałam się z trzecią dla mnie historią napisaną przez tę pisarkę. ,,Brutalne triumfy" Jessici Hawkins stanowią kolejny tom serii. 

W pierwszej części miała miejsce śmierć matki głównej bohaterki. Bardzo szybko udało się znaleźć podejrzanego, a on musiał ratować się swoim zniknięciem. Do tego już wtedy odbiorca miał możliwość poznania obu braci. Później Natalia miała wyjść za mąż za Cristiano. Diego jednak niekoniecznie chciał się na to zgodzić. Co dla odbiorców autorka przygotowała w tej części? 

,,Brutalne triumfy" Jessici Hawkins są  lekturą, w której już od samego początku sporo się dzieje. Autorka stworzyła historię z ciekawą fabułą, w której nie brakuje namiętności, ale też innych uczuć, czy emocji. Myślę, że właśnie z tego powodu ten cykl zyskuje tak wierne grono zadowolonych czytelniczek. Ja także z całą pewnością się do niego zaliczam, gdyż seria jest świetną propozycją. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę lekturę. 


Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

3 komentarze:

  1. Nie znam książek tej autorki. Z chęcią coś bym wybrała

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapowiada się naprawdę interesująco.

    OdpowiedzUsuń
  3. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

    OdpowiedzUsuń