Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 15 marca 2024

,,Pamiętnikarze" Nina Siegal


Publikacji o obozach koncentracyjnych, Auschwitz, Ravenbruck możemy znaleźć setki. Autorka ,,Pamiętnikarzy" ugryzła temat z innej strony. Strony, która przedstawia historię holenderskich żydów. W 1940 roku Żydom zakazano chodzenia do wspólnych szkół, zostawali pozbawiani praw - nie mogli chodzić do miejsc kultury, ich możliwości dorabiania się także zostały ograniczone.

Muszę przyznać, że niezwykle interesuje mnie tematyka wojenna, więc z zainteresowaniem zapoznałam się z ,,Pamiętnikarzami" Niny Siegal. Wbrew pozorom oddawanie dziecka rodzinom, które mogły uratować żydowskie dzieci, nie były przypadkami jednostkowymi. Dzięki dobrym ludziom przeżyło ich kilkaset. Koniecznie możesz zapoznać się z tą publikacją, ponieważ stanowi ona kompetentną lekturę o czasach wojny.

Zapoznawanie się z nietypowym pod względem treści reportażem zawsze okazuje się dla mnie nadzwyczaj interesujące. Z tego też powodu już w zapowiedziach zwróciłam uwagę na tę lekturę. Polscy czytelnicy również mogą bliżej przyjrzeć się tej czytelniczej propozycji. Nie jest ona przytłaczająca i czyta się ją jednocześnie z przerażeniem oraz zainteresowaniem odbiorców, jak to wyglądało.

 

2 komentarze:

  1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

    OdpowiedzUsuń