Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 13 marca 2024

,,Za zasłoną milczenia" Żaneta Pawlik


Literatura obyczajowa jest stosunkowo często wydawana na polskim rynku. Wśród twórców znajdują się ci rodzimej narodowości, ale także zagraniczni autorzy. W ostatnim czasie premierę miała książka ,,Za zasłoną milczenia" Żanety Pawlik. Było to moje kolejne spotkanie z twórczością tej autorki, więc tym bardziej byłam ciekawa, jak odbiorę to wydanie. Książka krótko czekała na swoją kolej i okazało się, że było warto.

Lektura już od samego początku bardzo przypadła mi do gustu. Czasami jednak niektóre pozycje muszą krótką chwilę poleżeć i poczekać w natłoku innych zobowiązań, by móc jeszcze bardziej docenić ich treść. W tym wydaniu odbiorca ma okazję zetknąć się z losami dwóch bohaterek. Jedna z nich była zakonnicą, która opuściła zakon, a druga morderczynią, która  wnioskowała o zwolnienie warunkowe.

Choć czytałam już całkiem sporo książek z tego gatunku to ,,Za zasłoną milczenia" Żanety Pawlik także mnie zainteresowała. Niewątpliwie autorce udało się stworzyć pozycję dopracowaną nie tylko pod względem fabularnym, ale także stylu. Cieszę się, że postanowiłam skusić się na tę lekturę, gdyż naprawdę jest warta uwagi. Warto mieć ją na uwadze. Dodatkowo autentyczność sprawia, że jeszcze bardziej się w nią wciągnęłam. 

3 komentarze:

  1. Myślę, że mogłabym przeczytać tę książkę z przyjemnością. Zapisałam sobie tytuł.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie czytałam książek tej autorki. Zapowiada się całkiem dobrze.

    OdpowiedzUsuń
  3. Chętnie po nią sięgnę w wolnym czasie

    OdpowiedzUsuń