Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 17 marca 2024

,,Until you" Catharina Maura

,,Until you" Cathariny Maura wciąga od początku. Sprawdźcie też inne nowości w księgarniZ przyjemnością stawiam na nowe dla mnie nazwiska na polskim rynku wydawniczym, więc tym razem nie mogło też być inaczej. Jestem bardzo zadowolona z faktu, że miałam okazję zapoznać się z tą powieścią. Jest to typowo lekka lektura na jedno wolne popołudnie. Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że ta książka zagranicznej twórczyni idealnie sprawdzi się w wolny dzień. 

Porywająca. Od pierwszych stron zawładnęła moim sercem i duszą, nie odpuszczając aż do ostatniego zdania. Dawno nie czytałam tak ciekawej lektury. ,,Until you" Cathariny Maury to pierwszy tom nowego cyklu wydanego przez Wydawnictwo Kobiece. Historia z pozoru jakich wiele. On skrzywdzony przez społeczeństwo. Ona wykonująca pracę mężczyzny, który rzekomo jest w niej zakochany. Całym sercem oddana tajemnemu projektowi, o których niewielu wie. A może tylko jej brat? 

Poznajcie historię Arii i Graysona. Aria nie docenia wyjątkowości, jaką została obdarzona. Niedoceniana w pracy wykonuje pracę kolegi, z którym tworzy związek. Wykonuje za niego skomplikowane formuły informatyczne, nie dostając nic w zamian. Może tylko prawdę. Gdy wraca wcześniej do domu, okazuje się, że jej wybranek planuje wspólną przyszłość... ale nie z nią. Jest zdruzgotana. W gościnie przebywa u nich Grayson, najlepszy przyjaciel Noaha. Choć jego życie naznaczyła tragiczna przeszłość, obecnie jest jedną z lepszych partii. Czy przeprowadzka do nowego kraju zmieni ich życie? 

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

2 komentarze:

  1. Czuję że będzie mi się podobać. Tytuł zapisuję i będę szukać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Będę musiała ją koniecznie nadrobić

    OdpowiedzUsuń