Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 10 kwietnia 2024

,,Anne ze Złotych Iskier" Lucy Maud Montgomery

 Któż z nas w latach młodości nie zaczytywał się w ,,Ani z Zielonego Wzgórza” i dalszych losach bohaterki? Z pewnością istnieje niewiele takich osób, tym bardziej, że książka weszła do kanonu lektur i utrzymuje się tam już przez długi czas. Dziś chciałabym zapoznać Was z pozycją pisarki, która ukazała się na polskim rynku, która w ostatnim czasie ukazała się na polskim rynku. Mowa o ,,Anne ze Złotych Iskier" Lucy Maud Montgomery. 

Fabuła była ciekawa, książka powstała lata temu, więc autorka doskonale oddała realia tamtych czasów. Powieść pochłonęłam dość szybko i jestem zadowolona z tego, że się na nią zdecydowałam. Książka zmusza do przemyśleń i chwili zastanowienia się nad swoim życiem i postępowaniem. Czasem nie potrzeba tak wiele, aby nasz los się zmienił. Często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy…

Powieść spodoba się miłośnikom twórczości autorki, ale także dobrej literatury kobiecej. Ja ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że jestem zadowolona. ,,Anne ze Złotych Iskier" Lucy Maud Montgomery poświęcona jest drobnemu kryzysowi w życiu głównych zamężnych bohaterów. W jaki sposób miała zakończyć się ta sprawa w przypadku Anne i Gilberta?

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


1 komentarz: