Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 9 kwietnia 2024

,,Sekrety domu Bille. Tom 2" Agnieszka Janiszewska

 

Twórczość polskiego autora zawsze jest szczególną, gdyż pokazuje, że rodzime pisarki także tworzą ciekawe historie. Jedną z moich ulubionych twórczyń niewątpliwie jest Agnieszka Janiszewska, autorka, której na polskim rynku ukazało się już kilkadziesiąt pozycji. Większość z nich wydawana jest seriami, które mają premierę jednego dnia. Jest to idealna propozycja dla osób, które nie lubią zbyt długo czekać na kolejne części tego samego cyklu.

W pierwszej części poznajemy w nim rodzinę Billie, w którym bardzo często na własne życzenie zmieniały się gosposie. Tak było aż do momentu pojawienia się Zuzanny. Następnie została ona żoną pana domu, co niekoniecznie podobało się jego córkom. W tej części z kolei kobiety miały okazję dowiedzieć się więcej o swojej rodzinie.

Bardzo podoba mi się ta propozycja i miło spędziłam czas z tą lekturą i poprzednią częścią cyklu. Agnieszka Janiszewska potrafi tworzyć ciekawe historie i ta seria także niewątpliwie taka jest. Pozycje nie są za obszerne, więc z całością można zapoznać się w dwa wieczory, do czego serdecznie zachęcam. ,,Sekrety domu Bille" Agnieszka Janiszewska są cyklem, którego lektura z całą pewnością się nie dłuży.

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


1 komentarz: