Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 31 marca 2024

,,Modlitwa za nieśmiałe korony drzew" Becky Chambers

,,Modlitwa za nieśmiałe korony drzew" Becky Chambers to zwieńczenie dylogii.


Zazwyczaj nie zwracam większej uwagi na to, czy dana książka lub jej twórca otrzymali jakieś nagrody. Tak było również w tym przypadku. W związku z tym w ostatnim czasie postanowiłam mieć na uwadze niebanalną dylogię, która została stworzona przez zagraniczną pisarkę i skupia się na naprawdę niebanalnej treści. 

,,Modlitwa za nieśmiałe korony drzew" Becky Chambers to koniec dylogii. W tym wydaniu odbiorca ma okazję zaobserwowania jeszcze bliższej relacji, która połączyła robota z mnichem oraz mnicha z robotem. Jak zakończyła się ta historia?

Zapoznawanie się z niebanalnymi wydaniami zawsze wydaje mi się interesujące. Tak było też tym razem, tym bardziej, że lektura jednocześnie dotyka duchowości i natury. Twórczyni nie podaje gotowych odpowiedzi na zadawane pytania, a wręcz poprzez skonstruowaną treść zachęca do własnych przemyśleń odbiorcy.

 

1 komentarz: