Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 1 kwietnia 2024

,,Uniwersum Metro 2033. Paryż: Lewy Brzeg" Pierre Bordage

,,Uniwersum Metro 2033. Paryż: Lewy Brzeg", które napisał Pierre Bordage jest ciekawą propozycją czytelniczą.

Cykl ,,Metro 2033" był zapoczątkowany już sporo lat temu. Przez cały czas w jego ramach pojawiają się nowe wydania, które tłumaczone są również na język polski. ,,Uniwersum Metro 2033. Paryż: Lewy Brzeg" Pierre Bordage jest jedną z czytelniczych propozycji, które idealnie sprawdzą się w wolnym czasie. 

,,Uniwersum Metro 2033. Paryż: Lewy Brzeg" Pierre Bordage'a jest wydaniem napisanym przez zagranicznego twórcę. Lektura ta na tle innych z Uniwersum jest mocniejszą propozycją pod względem fabuły. Akcja dzieje się w Paryżu, a publikacją stanowi pierwszy tom trylogii.

W Paryżu ludzie byli zmuszeni mieszkać w tunelach metra. Osoby, które ocalały z zagłady znajdowali się w niektórych stacjach Lewego Brzegu. Nie mieli oni możliwości wyjścia na powierzchnię, a dodatkowo dochodziło między nimi do konfliktów. ,,Uniwersum Metro 2033. Paryż: Lewy Brzeg" opiera się także na opisach erotycznych zbliżeń.


1 komentarz: