Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 30 marca 2024

,,Psalm dla zbudowanych w dziczy" Becky Chambers

 ,,Psalm dla zbudowanych w dziczy" Becky Chambers to pierwszy tom dylogii zagranicznej twórczyni.Zazwyczaj nie zwracam większej uwagi na to, czy dana książka lub jej twórca otrzymali jakieś nagrody. Tak było również w tym przypadku. W związku z tym w ostatnim czasie postanowiłam mieć na uwadze niebanalną dylogię, która została stworzona przez zagraniczną pisarkę i skupia się na naprawdę niebanalnej treści. 

,,Psalm dla zbudowanych w dziczy" Becky Chambers stanowi początek dylogii zagranicznej twórczyni. W tym tomie herbaciany mnich miał okazję spotkać jednego z robotów, które na długo przed tym skryły się w dziczy i nikomu się nie pokazywały. W jaki sposób przebiegło ich pierwsze spotkanie i, przede wszystkim, co było dalej?

Zapoznawanie się z niebanalnymi wydaniami zawsze wydaje mi się interesujące. Tak było też tym razem, tym bardziej, że lektura jednocześnie dotyka duchowości i natury. Twórczyni nie podaje gotowych odpowiedzi na zadawane pytania, a wręcz poprzez skonstruowaną treść zachęca do własnych przemyśleń odbiorcy.

 

1 komentarz: