Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 4 kwietnia 2024

,,Na krawędzi" Ruth Mancini

 


Lekkich książek na rynku na pewno nie brakuje. Bardzo dużo autorek tworzy takie historie, gdyż jest na nie wielkie zainteresowanie. Sama z przyjemnością wypatruję takich nowości, gdyż genialnie można się z nimi zrelaksować. Z olbrzymim zainteresowaniem sięgnęłam po wydanie ,,Na krawędzi" Ruth Mancini. 

Choć nie spodziewałam się, że aż tak się w nią wciągnę, nie mogłam odłożyć jej przed poznaniem zakończenia. Książka jest napisana w taki sposób, że najchętniej zapoznałoby się z nią za jednym razem.  Faktem jest to, że Tate znajdowała się z samobójczynią na krótko przed jej śmiercią, ale kobieta świadczyła, że jest niewinna. Nie była jednak prawdomówna odnośnie do jej adwokatki.

,,Na krawędzi" Ruth Mancini to ciekawa historia, w której nie brakuje kryminału, ale także dość dobrze stopniowanego napięcia. Ze swojej strony serdecznie zachęcam do przeczytania lektury zagranicznej pisarki, gdyż jest to naprawdę ciekawe wydanie z udanym zakończeniem.


Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


1 komentarz: