Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 3 kwietnia 2024

,,Dream Lake" Irmina MariaUwielbiam dobrze napisane historie dla młodzieży i dorosłych i ,,Dream Lake" zalicza się z całą pewnością do tego grona. Dawno nie czytałam tak świetnie skonstruowanej historii.  Irmina Maria stworzyła dość lekką, zabawną historię, w której nie brak jednak i poważniejszych refleksji, jak wybory czy realizacja marzeń. Ciekawie wykreowani bohaterowie, nastolatkowie wkraczający w dorosłość. Koniecznie musisz ją przeczytać! 

,,Dream Lake" Irminy Marii jest jednym z lekkich tytułów dla odbiorców w różnym wieku. Na pewno nie zaszkodzi mieć na uwadze już choćby nazwisk głównych bohaterów, które na twarzy odbiorcy od razu wywołują uśmiech. Nawiązanie do prawdziwej sytuacji, która może wydarzyć się także w rzeczywistości, jest genialnym rozwiązaniem. ,,Dream Lake" Irminy Marii przypadnie do gustu miłośnikom takich wydań. 

W tym wydaniu dwójka głównych bohaterów spotkała się na letnim obozie. Jeden organizowany był dla miłośników muzyki, a drugi w tym samym czasie dla miłośników komputerów. Przypadkowe spotkanie Margo i Tobiego zaczęło się zauroczeniem. Problemem były ich rozbieżne cele. Czy udało się je jakoś połączyć?

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


1 komentarz: