Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 14 kwietnia 2024

,,Poświęcenie" Ivy Smoak

 


Zapoznawanie się z romansami w moim przypadku zawsze jest idealnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Z tego też względu w ostatnim czasie mój wzrok padł na ,,Poświęcenie" Ivy Smoak, które stanowi kolejny tom serii pisarki. Gdy zauważyłam ją już w zapowiedziach, byłam przekonana o tym, że na pewno mi się spodoba i tak też się stało. Nie żałuję tego, że postanowiłam zapoznać się właśnie z tą czytelniczą propozycją.

Na polskim rynku ukazywało się już sporo książek o miłości studentki i wykładowcy. Cykl Ivy Smoak również skupia się na tym wątku. Problem polegał jednak na tym, że Penny nie mogla poradzić sobie z odrzuceniem jej przez Huntera. Była przekonana o tym, że naprawdę jest jej prawdziwą miłością. 

,,Uzależnienie" Ivy Smoak to lektura, która po raz kolejny skupia się na romantycznej historii. Jest kolejny tom nowej serii, na którą warto zwrócić uwagę w wolnym czasie po zapoznaniu się z pierwszą częścią. Nie żałuję, że postanowiłam skusić się na tę lekturę, gdyż z dwójką jej głównych bohaterów na pewno nie można się nudzić. Na pewno jest się czym zainteresować w wolnym czasie. 


Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem.


1 komentarz: