Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

,,Stowarzyszenie Srok: Two for Joy" Zoe Sugg, Amy McCulloch


Jest to historia typowo młodzieżowa, ale i starsi czytelnicy nie będą się nudzić. Znałam pióro i umiejętności Zoe po ,,Girl Online", które niezwykle mi się podobało. Ciekawa jednak byłam jak wypadnie w duecie. Zupełnie niepotrzebnie obawiałam się zgrzytu, bowiem ,,Stowarzyszenie Srok" to historia, o której nie sposób zapomnieć. I choć wydawać by się mogło, że magiczne szkoły to już przeszłość, kobiety pokazały, że wciąż można coś ciekawego w tym temacie powiedzieć.

Audrey Wagner po dość tajemniczej początkowo przeszłości razem z rodzicami przenosi się do Anglii, sama trafiając do elitarnej szkoły Illumen Hall. Jej współlokatorką zostaje uwielbiana przez nauczycieli prymuska, Ivy Moore-Zhang. Audrey szybko jednak dowiaduje się, że podczas balu zakończenie poprzedniego roku było inne niż zazwyczaj. Tego mieliśmy okazję dowiedzieć się w pierwszej części. Co było w lekturze? ,,Stowarzyszenie Srok: Two for Joy" Zoe Sugg i Amy McCulloch

Już od wielu lat na polskim rynku wyczekiwałam kontynuacja tego cyklu. Wiedziałam, że nie mogę doczekać się tego, co wydarzy się dalej. ,,Stowarzyszenie Srok: Two for Joy" Zoe Sugg i Amy McCulloch to fascynująca przygoda w szkolnych murach, gdzie nic nie jest tak oczywiste, jak mogło by się wydawać na początku. Przekonaj się sam, czy Ci się spodoba. Ja ze swojej strony serdecznie zachęcam. 

1 komentarz: