Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 29 marca 2024

,,Amantes" Katarzyna Grzegrzółka

 


Bardzo często daję szansę nowym dla mnie twórcom, gdyż uważam, że jest z czego wybierać. W przypadku tego wydania szczególnie zainteresowała mnie fabularna zajawka. ,,Amantes" Katarzyny Grzegrzółki  jest bardzo obszerną objętościowo lekturą, dodatkowo skomplikowaną intrygę kryminalną. Jestem jednak zdania, że tym bardziej warto dać jej szansę, jeśli akurat kiedyś ten tytuł wpadnie w Wasze ręce.

W tym wydaniu prowadzona była sprawa rodziny Domańskich. Śledczy ps. Młody dopiero co wrócił do pracy, a już okazało się, że jego partnerka została porwana. Wybawieniem dla niej miało być przekazywanie informacji o postępach w prowadzonej sprawie. Dlaczego ktoś zdecydował się na taki krok? Niewątpliwie dzięki ciekawej treści całość czyta się dość sprawnie. Warto wspomnieć również o niekiedy zbyt długich opisach i brakach dialogów w niektórych przypadkach. 

W ogóle jest to taka lektura, z którą można się zapoznać w wolne wieczory czy poranki, kiedy reszta domowników jeszcze śpi. Zakończenie tej książki i ujawnienie sprawcy było dla mnie zaskoczeniem, więc na pewno jest to na plus dla tego tytułu. Katarzyna Grzegrzółka stworzyła historię, która przypadnie do gustu miłośnikom skomplikowanych historii kryminalnych.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.

2 komentarze:

  1. Książka zapowiada się świetnie. Chętnie przeczytam. Czuję że będzie warto.

    OdpowiedzUsuń
  2. Brzmi bardzo ciekawie, będę miała na uwadze

    OdpowiedzUsuń