Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 24 kwietnia 2024

,,Wilcze ślady" Ludka Skrzydlewska

 ,,Wilcze ślady" Ludki Skrzydlewskiej to pierwszy tom serii. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.
Twórczości Ludki Skrzydlewskiej nie muszę chyba nikomu przestawiać. Autorka młodego pokolenia, która szturmem podbija serca kolejnych czytelników. Choć głównie specjalizuje się w powieściach erotycznych, nie stroni też od innych gatunków. W ostatnim czasie postanowiłam sięgnąć po jedną z jej nowości, czyli ,,Wilcze ślady". Jest to pierwszy tom nowego cyklu i, szczerze mówiąc, nie mogę doczekać się kolejnych wydań, bowiem autorka umiejętnie stopniowala cały czas napięcie.

Bliźniaczki. Faye i Neve. Z pozoru podobne, ale całkowicie różne. Druga z nich ma dość podporządkowywania się wymogom matki i wyjeżdża z miasta, gdzie zostaje prywatnym detektywem. Pewnej nocy wyczuwa, że z jej siostrą dzieje się coś złego. Poranny telefon to potwierdza. Neve wraca do rodzinnej posiadłości, by rozwiązać zagadkę i... udawać narzeczoną prawdziwego wilka, który wie o wiele więcej, niż mogłoby się wydawać.

Bardzo przyjemnie spędziłam czas z ,,Wilczymi śladami" i Tobie proponuję podobną przyjemność. Tym razem Ludka Skrzydlewska zabiera nas w magiczny świat wilków, wróżek i czarownic. Neve musi wcielić się w rolę Faye, a jednocześnie nie oddać swojego serca nieziemsko przystojnemu wilkowi. Czy to się uda? Koniecznie musisz się tego dowiedzieć!

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz