Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 25 kwietnia 2024

,,Doktor Grant" Catharina Maura

 ,,Doktor GrantCathariny Maury to genialne wydanie. Sprawdźcie też inne nowości w księgarni.
Z twórczością Cathariny Maury miałam okazję zapoznać się przy okazji pierwszej książki. Już wtedy wiedziałam, że twórczość tej autorki zdecydowanie przypadła mi do gustu. Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, gdy zobaczyłam w nowościach kolejny tytuł - ,,Doktor Grant". Książka w większości skupia się na jego życiu,, a siostra jest jedynie tlem i występuje w kilku scenach.

Noah w wyniku nieszczęśliwego wypadku został z siostrą sam. Jako starszy brat dokładał wszelkich starań, żeby niczego jej nie zabrakło. Tymczasem Aria odnosi dziś spektakularne sukcesy, a on zdobywa medyczne umiejętności. Nieoczekiwanie dostaje propozycję pracy od nestora rodu Aston. Jest tylko kilka reguł, które musi przestrzegać - trzymać się od jego wnuczki Amary z daleka i nie sypiać ze współpracownikami. Proste, prawda?

Co jednak w momencie, gdy rozum swoje, a serce już bije w zakazanym kierunku? Przed Noahem nie lada wyzwanie. Kariera, czy dopuszczenie do siebie miłości? Czy Amara zaryzykuje rodzinne koneksje, by rozwinąć własny biznes? To wszystko się dopiero okaże. Muszę przyznać, że z ogromną przyjemnością zapoznałam się z ,,Doktorem Grantem". To porywająca historia oddania, przeciwstawiania się i podążania za głosem serca. Serdecznie polecam.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję TaniaKsiazka.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz