Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 3 maja 2024

,,W tych szacownych murach" Praca zbiorowa


Uwielbiam zbiory opowiadań za to, że możemy ponownie spotkać się z twórczością danego autora lub poznać zupełnie nowe nazwiska. Nie inaczej było i w tym przypadku. Z dłuższymi formami miałam styczność przy okazji książek J.T. Ellison. Było to dla mnie niezapomniane przeżycie, ponieważ wszystkie historie przedstawione w tej antologii trzymają równy, naprawdę wysoki i kryminalny poziom. 

Czym jednak się tak zachwycam? Przepiękne historie, w których na pierwszy plan wysuwa się kryminalna nuta. Idealnie jest poznać twórczość nowych autorów w takiej krótkiej formie, by móc przekonać się o tym, czy chce się sięgnąć po obszerniejsze wydania danego twórcy. Pełne kryminału i nieprzewidywanych zwrotów akcji historie sprawią, że nie sposób się od nich oderwać.

Znane i mniej znane zagraniczne nazwiska zabiorą odbiorców w podróż pełną magii, wrócimy do wspomnień z wrażeń. ,,W tych szacownych murach" sprawiła, że nie potrafiłam oderwać się od kolejnych opowiadań, obiecując sobie, że to już ostatnie... do czasu, aż ostatnim faktycznie było.


1 komentarz:

  1. Zgadzam się, zbiory opowiadań to doskonała okazja do odkrywania nowych talentów oraz ponownego spotkania z ulubionymi autorami. Historie kryminalne mają w sobie niezwykłą moc, która potrafi wciągnąć czytelnika na długie godziny.

    OdpowiedzUsuń