Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 3 maja 2024

,,W tych szacownych murach" Praca zbiorowa


Uwielbiam zbiory opowiadań za to, że możemy ponownie spotkać się z twórczością danego autora lub poznać zupełnie nowe nazwiska. Nie inaczej było i w tym przypadku. Z dłuższymi formami miałam styczność przy okazji książek J.T. Ellison. Było to dla mnie niezapomniane przeżycie, ponieważ wszystkie historie przedstawione w tej antologii trzymają równy, naprawdę wysoki i kryminalny poziom. 

Czym jednak się tak zachwycam? Przepiękne historie, w których na pierwszy plan wysuwa się kryminalna nuta. Idealnie jest poznać twórczość nowych autorów w takiej krótkiej formie, by móc przekonać się o tym, czy chce się sięgnąć po obszerniejsze wydania danego twórcy. Pełne kryminału i nieprzewidywanych zwrotów akcji historie sprawią, że nie sposób się od nich oderwać.

Znane i mniej znane zagraniczne nazwiska zabiorą odbiorców w podróż pełną magii, wrócimy do wspomnień z wrażeń. ,,W tych szacownych murach" sprawiła, że nie potrafiłam oderwać się od kolejnych opowiadań, obiecując sobie, że to już ostatnie... do czasu, aż ostatnim faktycznie było.


4 komentarze:

 1. Zgadzam się, zbiory opowiadań to doskonała okazja do odkrywania nowych talentów oraz ponownego spotkania z ulubionymi autorami. Historie kryminalne mają w sobie niezwykłą moc, która potrafi wciągnąć czytelnika na długie godziny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie często sięgam po zbiory opowiadań. Przyznam że zaciekawiło mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę że byo się spodobało. Dawno nie czytałam opowiadań.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny zbiór, czytałam i podobal mi sie

  OdpowiedzUsuń