Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

niedziela, 5 maja 2024

,,Mara Dyer. Tajemnica" Michelle Hodkin

 ,,Mara Dyer. Tajemnica" Michelle Hodkin to wciągający początek serii. 


Mara obecnie była w takim stanie, że sama nie wiedziała co jest prawdą a co wyłącznie jej halucynacjami. Jako jedyna przeżyła w wyniku zawalenia się starego szpitala psychiatrycznego. Nawet przeprowadzka z rodzicami do innego stanu niewiele jej pomogła. Osobą, która być może miała jej pomóc miał być najpopularniejszy chłopak w szkole, Noah.

Nie czytałam poprzedniego wydania książki autorki, więc nie mam porównania, która z wydanych powieści jest lepsza. W tej na uwagę na pewno zasługują bardzo dobrze wykreowane postacie i zakończenie, które sprawia, że na pewno nie tego się spodziewałam. Dodatkowo książka ma być jeszcze bardziej dopracowana niż jej pierwsze wydanie.

,,Mara Dyer. Tajemnica" Michelle Hodkin to thriller psychologiczny, który można przeczytać naprawdę sprawnie i ze sporym zainteresowaniem. To co otrzymujemy jest bardzo dobrym początkiem i jeśli autorka będzie dalej rozwijała wątki to z pewnością możemy liczyć na jeszcze niejedną trzymającą w napięciu powieść.

2 komentarze: