Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 31 maja 2024

,,Wpadki zdiagnozowanej wariatki. Cz. I" Monika LunaByło to moje pierwsze spotkanie z twórczością Moniki Luny z tego wzgledu, że jest to jej debiut. Muszę przyznać, że lektura wywarła na mnie ogromne wrażenie. Czyta się ją bardzo płynnie, emocjonująco, nie jest napisana na siłę i da się to wyczuć. Autorka stworzyła pierwszy tom, z którym można zapoznać się naprawdę całkiem sprawnie.

W tym miejscu warto wspomnieć również o tym, że lektura jest niezwykle obszerna. Z tego też względu genialnym rozwiązaniem będzie możliwość zapoznawania się z nią na raty, gdyż nie ma najmniejszych szans, by robić to inaczej. Sięganie po debiuty jest genialnym sposobem na poznanie twórczości nowych twórców i staram się dość często to robić.

Godne uwagi jest przede wszystkim zwrócenie uwagi na to, iż książka stanowi autobiografię. Autorka w sposób zabawny, humorystyczny i nietuzinkowy przeprowadza dorosłego odbiorcę przez świat osoby z chorobą afektywną dwubiegunową. Nie jest to wiedza encyklopedyczna, ale na podstawie przeżyć twórczyni można bardzo dużo dowiedzieć się na jej temat.Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.4 komentarze:

 1. Chętnie po nią sięgnę w wolnym czasie

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie po nią sięgnę w wolnym czasie

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi nieźle, chętnie po nią sięgnę, dziękuję za polecenie

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się świetnie. Dawno nie czytałam czegoś takiego.

  OdpowiedzUsuń