Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 29 maja 2024

,,Kierowca 71" Radosław Nowak

 


Lubię zapoznawać się z twórczością polskich autorów oraz książkami z gatunku literatury obyczajowo-podróżniczej. Nie w każdym przypadku jednak musi być to skupienie się na kolejnych atrakcjach danego miasta. Odpowiadają mi także podróże w głąb siebie, dzięki którym odbiorca może zwrócić uwagę na to, że nie zawsze przemieszczanie się musi być związane wyłącznie z zobaczeniem kolejnych atrakcji turystycznych na mapie świata.

,,Kierowca 71" Radosława Nowaka skupia się na ukazaniu 36-letniego głównego bohatera, który pracował jako kierowca bydgoskiego autobusu rr 71. Choć realizował swoje zawodowe marzenie, ze względu m.in. na stagnację zaczął popadać w depresję. Zmianę jego nastawienia mogło zapoczątkować odnalezienie skarbu zakopanego w dzieciństwie. Bohatwr niekoniecznie odbył wyprawę związaną z odwiedzaniem kolejnych miejsc wartych uwagi, ale podróżą egzystencjonalną.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że ,,Kierowca 71" Radosława Nowakajest niebanalnym wydaniem na polskim rynku książkowym. Z tego też względu z tym większym zainteresowaniem zagłębiałam się w kolejne losy 36-latka, który postanowił zmienić swoje życie. Czy udało mu się nawiązać satysfakcjonujące kontakty z innymi ludźmi i odzyskać radość życia? O tym musicie przekonać się sami.

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.


1 komentarz: