Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

sobota, 22 czerwca 2024

,,Córki botanika. Hortensja. Tom 1" Urszula Gajdowska


Przyjemnie jest zagłębić się w serię, która jest wydana już w całości. Tak właśnie jest z tymi książkami Urszuli Gajdowskiej i bardzo podoba mi się ten pomysł. Nie trzeba czekać na kolejne części historii i od razu można skusić się na całość danego cyklu. W tym przypadku także tak postanowiłam zrobić i to było bardzo dobre posunięcie. 

Bardzo lubię twórczość Urszuli Gajdowskiej, interesuje mnie też historia, więc nowa seria autorki zainteresowała mnie już od dnia premiery. W końcu udało mi się zapoznać z pierwszym tomem. Poznajemy w nim Hortensję i Hiacyntę, czyli bliźniaczki. Pierwsza z nich nie chciała być przykładną damą jak wypadało, co powodowało pewne komplikacje.

Fabuła jest bardzo wciągająca już o początku i z wielką niecierpliwością czekałam na zakończenie historii w pierwszym tomie. Od razu po jej zakończeniu sięgnę po drugi, gdyż zakończenie nie pozwala o sobie zapomnieć. Na pewno było miło spędzić czas z tą lekturą i będę też polecać dalej takie ciekawe pozycje, jak ten tom oraz inne wydania polskiej pisarki.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz