Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 24 czerwca 2024

,,Córki botanika. Hiacynta. Tom 2" Urszula Gajdowska


Twórczość polskiego autora zawsze jest szczególną, gdyż pokazuje, że rodzime pisarki także tworzą ciekawe historie. Jedną z moich ulubionych twórczyń niewątpliwie jest Urszula Gajdowska, autorka, której na polskim rynku ukazało się już sporo pozycji. Większość z nich wydawana jest seriami. Ten cykl to idealna propozycja dla osób, które nie lubią zbyt długo czekać na kolejne części tego samego cyklu.

W pierwszej części nastąpiła zamiana bliźniaczek. Obecnie jedna z nich była odpowiedzialna za udział w tajnej misji, w trakcie której nie mogła zdradzić swojej tożsamości ani wypaść z roli. Poznanie mężczyzny mogło utrudnić jej to zadanie.

Bardzo podoba mi się ta propozycja i miło spędziłam czas z tą lekturą i poprzednią częścią cyklu. Urszula Gajdowska potrafi tworzyć ciekawe historie i ta seria także niewątpliwie taka jest. Pozycje nie są za obszerne, więc z całością można zapoznać się w dwa wieczory, do czego serdecznie zachęcam. Obie części są cyklem, którego lektura z całą pewnością się nie dłuży.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz