Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

wtorek, 18 czerwca 2024

,,Przypadkiem. Jak największe (niezamierzone) odkrycia zmieniły świat" Tim James


 

Wychodzę z założenia, że niezależnie od tego, jakie konkretnie ma się zainteresowania, warto mieć na uwadze różnorodne pozycje. ,,Przypadkiem. Jak największe (niezamierzone) odkrycia zmieniły świat" Tima Jamesa jest jedną z nich. Publikacja została napisana bardzo przystępnym językiem, co jest jej dodatkowym atutem. Warto mieć na uwadze wydania, które przekazują konkretne informacje, a ta propozycja dodatkowo jest bardzo rzeczowa i skupia się na ważnych faktach.

Wszelkie pomysły na prezent są super i przyjmuję je z otwartymi ramionami. Nie chcę w kółko kupować tego samego, gdy udaję się do kogoś w gości. Nie muszę stawiać na sprawdzone przeze mnie propozycje, gdyż powstają lub istnieją już wydawnicta, które potrafią wydać naprawdę ciekawe, kreatywne i nietypowe publikacje. Już wcześniej zwróciłam uwagę na ,,Przypadkiem. Jak największe (niezamierzone) odkrycia zmieniły świat" Tima Jamesa, która skupia się na wartościowej treści.

4 komentarze:

 1. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o tej pozycji, brzmi ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się świetnie i ciekawie. Chętnie bym przeczytała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Brzmi ciekawie. Nie słyszałam tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń