Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 26 czerwca 2024

,,Sędzia w Auschwitz" Kevin Prenger


Zapoznawanie się z literaturą wojenną bez wątpienia nie należy do najprzyjemniejszych zajęć. Uważam jednak, że warto pamiętać o tym co miało miejsce. Nie można zapominać o wydarzeniach, które miały miejsce kilkadziesiąt lat temu. To właśnie wtedy bardzo dużo osób straciło życie, zupełnie niepotrzebnie, tylko z tego powodu, że ktoś miał taki kaprys lub byli oni nie takiej narodowości, jak tego oczekiwano. 

Dość często sięgam więc po literaturę wojenną, by wciąż mieć świadomość tego, co się wtedy wydarzyło. W ostatnim czasie postanowiłam zapoznać się również z lekturą ,,Sędzia w Auschwitz" Kevina Prengera. Był to mężczyzna, który zaczął interesować się nielegalnymi działaniami na terenie obozów koncentracyjnych.

,,Sędzia w Auschwitz" Kevina Prengera to wartościowa, ale jednocześnie trudna lektura, na którą warto jest się skusić w wolnym czasie. W związku z tym, że jest to literatura wojenna na pewno nie jest przeznaczona dla nastoletniego odbiorcy. Bez wątpienia jest się czym zainteresować w wolne dni, jeżeli chce się poznać historię sędziego z Auschwitz. Warto mieć na uwadze to, że nie jest pozycją do przeczytania na raz.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem. 

3 komentarze:

 1. Bardzo cenię sobie tego rodzaju literaturę I na pewno przeczytam tę książkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Swego czasu czytałam bardzo dużo książek o tej i podobnej tematyce. Jednak chyba czuję przesyt tego typu powieściami i od dawna po nie nie sięgam. Tym razem też sobie odpuszczę.
  Pozdrawiam
  Natalia

  OdpowiedzUsuń
 3. Książka ciekawa. Myślę że będzie mi się dobrze czytać.

  OdpowiedzUsuń