Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

środa, 12 czerwca 2024

,,Zaginiona księgarnia" Evie WoodsUwielbiam zapoznawać się z historiami, które wywierają na odbiorcy spore wrażenie. Ważne jest to, by móc zagłębić się w danym tytule od początku do końca bez chęci opuszczenia wyimaginowanego świata choć na moment. Taka właśnie jest ,,Zaginiona księgarnia" Evie Woods. To jedna z tych cudowniejszych książek, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie.

Już od początku wiedziałam, że będzie to cudowna historia. Autorka skupiła się na stworzeniu trójki głównych bohaterów, którzy postanowili zmienić swoje życie. Ich wyróżnikiem było znalezienie księgarni w Dublinie, co właściwie było niewykonalne. Dzięki temu wydaniu czytelnik ma okazję zapoznać się nie tylko z magiczną, ale też pełną wartości powieścią.

Bardzo często daję szansę debiutantom, gdyż uważam, że każdy od czegoś zaczynał. W przypadku tego wydania szczególnie zainteresowało mnie miejsce akcji, jakim jest nie tylko Dublin. ,,Zaginiona księgarnia" Evie Woods jest dość obszerną objętościowo lekturą i dodatkowo genialnie sprawdzi się także w roli lektury dla miłośników książek.

2 komentarze: