Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Candy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Candy. Pokaż wszystkie posty

piątek, 16 listopada 2012

Ogłoszenie wyników urodzinowego candy ;)

I nadeszła wielkopomna chwila ;) Czas na ogłoszenie wyników. Zgłosiło się 25 osób, więc muszę przyznać, że trudno było mi się zdecydować. W końcu jakimś cudem wybrałam zwycięzców. Postanowiłam też jeszcze przyznać 2 nagrody specjalne dla autorek komentarzy, które mnie najbardziej urzekły.


poniedziałek, 15 października 2012

Candy urodzinowe.

20 urodziny ma się tylko raz w życiu,więc i Candy musi być na bogato ;D
Urodziny mam 16 listopada, w dniu ogłoszenia wyników ;p

Zasady:

1. Organizatorem Candy jest blog Book and Cooking.
2. Candy trwa 15.10.-15.11.2012r.
3. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 16.11.2012r.
4. Nagrody zostaną wysłane w przeciągu 3 dni roboczych.
5. Zwycięzca ma 3 dni na podanie danych do wysyłki.
6. Adres musi być na terenie Polski.
7. Zwycięzców będzie 3+2.
8. Należy odpowiedzieć na pytanie : Co najbardziej podoba Ci się w moim blogu ;D Jestem łasa na miłe słowa ;p A na serio możecie napisać, że nic, liczy się kreatywność.
9. Zwycięzców będzie 3 głównych, którzy otrzymają po 2 książki i 2 , którzy po 1.
10. Nagrody będzie można wybrać spośród listy z KLIK
11. Konkurs jest również na Kobieta za kółkiem and Cooking, więc jeżeli dwóch zwycięzców będzie chciało tą samą pozycję, wówczas decyduje kolejność wysłania emaila.
12. Należy być publicznym obserwatorem bloga.
13. Należy polubić na Fb - KLIK ( jeśli masz konto :) )
14. Można wstawić banerek konkursowy.

Wzór zgłoszenia:
Obserwuję, jako:
Mój email:
Odpowiedź na pytanie.