Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 16 listopada 2012

Ogłoszenie wyników urodzinowego candy ;)

I nadeszła wielkopomna chwila ;) Czas na ogłoszenie wyników. Zgłosiło się 25 osób, więc muszę przyznać, że trudno było mi się zdecydować. W końcu jakimś cudem wybrałam zwycięzców. Postanowiłam też jeszcze przyznać 2 nagrody specjalne dla autorek komentarzy, które mnie najbardziej urzekły.


Powyżej NAGRODY :D

2 książki i pierwsze miejsce otrzymują :
 -Gohaa
- Frambuesa
- Madziula009

1 książkę i drugie miejsce otrzymują :
- Blogowy Świat
- Agula

I nagrody specjalne - po 1 książce :)

Najbardziej urzekł mnie komentarz Takatycia, która pisała, że nie ma czasu na gotowanie, to może chociaż sobie poczyta, jak Mateuszek uśnie ;)

Nagroda specjalna również dla Unkown za komentarz o narzeczonym, który po informacji, że danie pochodzi z tego bloga od razu je ;)

Adresy do wysyłki proszę słać na email bookandcooking@gmail.com. Czekam do niedzieli, 18 listopada do 20. Po tym czasie nagroda przepada.

Co do książek, dałam wszystkie, aż w nadmiarze. Wybieramy sobie, taka sama notka z książkami pojawi się na Kobieta za Kółkiem, więc liczy się kolejność zgłoszeń, jeżeli 2+ osoby będą chciały tą samą książkę.

Dziękuję serdecznie za życzenia, udział w candy i życzę udanego popołudnia,podczas którego spodziewajcie się przepisu na Sernik na ziemniakach i Ananasowca. Palce lizać ;)


34 komentarze:

 1. A dla Ciebie najlepsze życzenia, mnóstwa entuzjazmu, uśmiechu, ciekawych książek i różnych pyszności w kuchni :-) Sto lat!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę :) Dzięki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale mnie zaskoczyłas kochana. Ja ostatnio zabiegana jak cholera jestem, dużo pracy i mało czasu wolnego. Bardzo sie cieszę, że to mnie wyróżniłaś dziękuję Ci bardzo. Adres i tytuł książki wyśle Ci dzisiaj wieczorkiem. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję i oczywiście gratuluję pozostałym zwycięzcom :)

  Jeśli mogę wybrać i pozycja jest dostępna, to skuszę się na tą książeczkę z dzieckiem na obrazku. Choć tytułu dostrzec nie mogę, bo albo mi coś źle wyświetla zdjęcie, albo jest niewyraźne.

  pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja chciałabym zaklepać liczby życia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wierzę :)
  Dziękuję bardzo i gratuluję pozostałym! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aaaaa udało mi sie ;) Bardzo dziękuje :) Chciałabym Któreś dwie z czterech ostatnich z pierwszego rzędu - ciężko mi zobaczyć tytuły - w pierwszej kolejności jeśli można niech będzie "Silna i Kobieca" ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ojej! To moje pierwsze wygrane candy!!!!!

  OdpowiedzUsuń