Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

czwartek, 6 września 2012

,,Jak walczyć z atopowym zapaleniem skóry?" Aleksandra Banasiewicz - Tenerowicz - recenzja


Wydawnictwo: Impuls Oficyna
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 56
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlinImpuls Oficyna
Atopowe zapalenie skóry są to czerwone grudki, wysypka na ciele dziecka. Występuje zazwyczaj w 2. miesiącu życia, ale może też wcześniej lub później, nie ma zależności. Najpierw głowa, włosy, potem kończyny, a na końcu tułów. Dzieci, których rodzice są alergikami mają większe prawdopodobieństwo zachorowania. Choroba może wystąpić też przy zmianie diety. Warto pamiętać, aby w pokoju maleństwa nie było za dużo mebli, gdyż też mogą je uczulać. Nie może mieć za dużo maskotek, bo to siedlisto roztoczy. Wszystkie książeczki i tym podobne należy przechowywać w pojemnikach, aby ograniczyć dostęp kurzu. A jak powinna wyglądać kąpiel dziecka? Jakie dania Matka powinna spożywać sama? Czy karmić piersią, czy mlekiem modyfikowanym?

Przyznam szczerze, że gdy przeczytałam tytuł nie wiedziałam, jak to ugryźć. Porady są sprawdzone przez samą autorkę, której dziecko choruje na atopowe zapalenie skóry. Książka nie jest za długa, lecz zawiera w sobie wiele cennych informacji, które mogą pomóc rodzicom, znajdującym się w tej samej sytuacji. Plusem na pewno są przykładowe dania, jakie Matka powinna spożywać.

Moja ocena : 9/10


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz