Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

piątek, 23 listopada 2012

,,Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni" Paulina Mechło, Jolanta Grzelka - recenzja

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011
Format : Książka
Ilość stron: 208
Półka: posiadam
Do kupienia: Gandalf, Merlin


Paulina Mechło i Jolanta Grzelka - autorki książki "Trening intelektu" zostały laureatkami tegorocznej, czwartej już edycji Nagrody Teofrasta, przyznawanej przez magazyn "Charaktery" autorom najlepszych polskich książek psychologicznych.

Książka jest podzielona na 31 części, każda na jeden dzień miesiąca. W każdym dniu są zamieszczone ćwiczenia na rozgrzewkę, koncentrację, pamięć i kreatywność. Przed rozpoczęciem każdej serii powinniśmy mieć przygotowany ołówek i stoper, aby zapisać na karteczce, ile czasu zajęło nam każde zadanie. Z każdym dniem powinno iść nam coraz szybciej. Na samym końcu jest tabela, gdzie wpisujemy wyniki z całego miesiąca.

,,Trening intelektu. Wyćwicz pamięć, koncentrację i kreatywność w 31 dni" wydaje się być fajnym pomysłem, poradnikiem na wyćwiczenie wszystkich rzeczy podanych w tytule ;) Ja osobiście zamierzam w wolnej chwili przećwiczyć i zobaczę, czy faktycznie to coś daje.

Zadania zamieszczone są różnorodne, ciekawe, nie monotonne. Jest bardzo krótki wstęp, właściwie poradnik składa się z samych ćwiczeń, co jest na plus. Co prawda muszę doczepić się do ceny - 39 zł, z jednej strony dużo, z drugiej mało. Poprawimy sobie pamięć, koncentrację i kreatywność, ale z drugiej strony nie wiem, czy bym się skusiła. Jednak na prezent chętnie bym otrzymała ;)

Moja ocena : 8/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


2 komentarze: