Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Klub Avon

pozwala na kupowanie produktów kosmetycznych firmy Avon w niższych cenach. Zostań konsultantką już dziś. Dla nowych osób Avon przygotował pakiet powitalny oraz zniżki od 15 % do 45 % na wszystkie kupowane przez Ciebie produkty. Jeżeli jesteś wierną miłośniczką ich produktów, możesz cieszyć się nimi za niższą cenę, a dodatkowo dzięki bezpłatnym katalogom rozdawanym znajomym polecać je także innym osobom. Nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc lub za określoną kwotę.

poniedziałek, 24 grudnia 2012

,,Anielski tarot. Pozytywna symbolika i bezpieczeństwo" dr Doreen Virtue

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Data wydania: 2012
Format : Książka
Ilość stron: 254
Półka: posiadam
Do kupienia: GandalfMerlin, Talizman

Doreen Virtue to znana na świecie autorka zajmująca się tematyką aniołów - jest doktorem psychologii i, zanim zajęła się pisaniem książek, spędziła wiele lat kierując szpitalnym wydziałem psychiatrycznym. Jej życie odmieniło się, gdy została cudem uratowana z sytuacji zagrożenia życia – ostrzegł ją wtedy anioł – choć wtedy nie wierzyła w nie. Od tamtej pory stale rozwija swoją komunikację z tymi pięknymi istotami. Wydała kilkanaście książek i kilka wspaniałych talii kart do kontaktu z aniołami. Jeździ po świecie i organizuje warsztaty dla osób, które chcą się nauczyć korzystać z dobrodziejstw komunikowania się z nimi..


,,Anielski tarot" to już kolejne karty dr Doreen Virtue. Pod względem oprawy graficznej bardzo przypadły mi do gustu. Mają przepiękne fotografie, są ładnie namalowane, ze złotą obramówką. Minusem jest ich rozmiar - nie mieszczą się w ręce, przez co bardzo trudno się je tasuje.

W środku znajduje się także książeczka objaśniająca, jak posługiwać się kartami, co zrobić, gdy ktoś inny korzystał z nich przed nami. Wszystko jest dokładnie opisane krok po kroku, co jest bardzo pomocną wskazówką dla początkujących. Dodatkowo każda karta ma szczegółowe objaśnienie w książeczce.

,,Anielski tarot. Pozytywna symbolika i bezpieczeństwo" polecam wszystkim miłośnikom kart i wróżenia. Pamiętajmy jednak, ze nie możemy do końca w to wierzyć!

Moja ocena : 8/10

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu


6 komentarzy: